Geciktirici Hap Etkileri Nelerdir?

Geciktirici tabletler etkileri, başta erken boşalmayı önlemek ve boşalma refleksini kontrol edebilmek gibi etkilerinin yanı sıra ereksiyon sağlayıcı ve penis sertleştirici etkiye de sahiptir. Cinsel performansı artırır ve ilişki esnasında güç verir. Geciktirici hapı etkileri, ilişki sürenizi uzatarak değişik deneyimler ve uzun süreli zevkler yaşamanıza destek olur. Cinsel ilişki anlayışınızı tamamen değiştirerek yeni heyecanlar tatmanıza ve kendinizi aşmanıza olanak tanır.

Geciktirici hap etkileri, düzenli kullanımda oldukça başarılı ve kalıcı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. İlişki öncesinde yaşamış olduğunuz stres ve gerginliği üzerinizden alınır. Erken boşalmanızı önleyerek kendinize olan güveninizi tazeler ve partnerinizi le karşılıklı arzuladığınız hazzı almanızı sağlar.

Geciktirici ilaç etkileri ise geciktirici özelliği ve ereksiyon etkisi ile geciktirici bir tabletten beklediğiniz her şeyin fazlasını size vaat eder.  Arka arkaya ilişki yaşamanızı ve bunu cinsel performansını kaybetmeden yapmanızı sağlar.

Geciktirici Hap Etkileri Nelerdir? Geciktirici İlaçların Yan Etkileri Var Mıdır?

  • Geciktirici hap etkileri, geç boşalmanıza yardımcı olur.
  • Cinsel ilişkinizin süresini ve sayısını arttırır.
  • Diğer geciktirici krem, sprey ve jeller gibi penisinizde uyuşma ve hissiyat kaybı oluşturmaz.
  • Sevişme ve ilişki sırasında aldığınız zevk ve hissiyat azalmaz.
  • İçerde ne kadar süre kalacağınıza sizin karar vermenizi sağlar.
  • Kullanıcıyı olumsuz etkileyecek bir yan etkisi yoktur.
  • Geciktirici ilaç etkileri, sizi yarı yolda bırakmaz ve ilişki esnasında partnerinize karşı asla mahcup etmez.

 

Geciktirici hap yan etkileri bazen kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Geçici yan etkileri genelde; ciltte kızarma, baş ağrısı, burun akıntısı şeklinde olabilmektedir.