Geciktirici Hap

Geç Gelmek İçin yapılması Gerekenler Nelerdir?

Kadınlarla erkekler arasında cinsel ilişkide ki en önemli uyum cinsel uyumdur. Erken boşalma sorunu çiftlerin cinsel hayatını olumsuz etkileyen durumdur. Erken boşalma sorunu yaşayan çiftler gün içerisinde anlaşma sağlayamamaktadır. Erkeklerde erken boşalmaya çözümler vardır. Kadınlar ve erkekler arasında erken boşalmanın zararlı tam olarak bilinememektedir. Erken boşalmanın zararlar şöyledir;

  • Psikolojik etki
  • Boşanma sebepleri
  • Stres
  • Aşırı heyecan
  • Cinsel ilişkiden uzaklaşma
  • Cinsel ilişkiden tatmin olamama

gibi sonuçlar doğurur. Tedavisi günümüzde zor olmayan durumdur. Geç gelmek için yapılması gerekenler diye merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam ediniz.

Erken Boşalmaya Doğal Çözüm Nedir?

Erken boşalma sorunu neden kaynaklanır ve çözümleri nelerdir? Genelde 40 yaşının altında ki erkeklerde görülen sorundur. Bazı erkeklerde erken boşalma sorunu dönemsel olarak da meydana gelmektedir. Çoğu erkek, soluk soluğa cinsel hazzının peşinden koşarken boşalmasını kontrol edemez. Heyecanıyla bedenini bir arada yönetemeyen erkekler sadece anı yaşamak için ilişkiye girerler. Bu nedenler kadınlarla sürekli cinsel sorunlar yaşamaya mahkum kalırlar. Erkekler de bu sorunu ortadan kaldırmak için geciktirici haplar kullanmaktadır. Çünkü yan etkisi olmayan ve tamamen %100 bitkisel olan geciktirici haptır. Doğal çözüm olarak geciktirici haplar mevcuttur. İlişkilerden önce kullanılan bu haplar, aç karna bol su ile alınabilmektedir. Erken boşalma sorunu olan erkeklerin evlilik hayatında mutlu olmadıkları gözlenmiştir. Kadınların orgazm olma süresi 12 dakikanın üzerindedir. Erkeklerde ise boşalma süresi ortalama 3 dakika belirlenmiştir.

Geç gelmek için yapılması gerekenler arasında en önemlisi geciktirici haplardan destek almaktır.

Erken Boşalmaya Sebep Olan Faktörler Nelerdir?

Erkeklerde erken boşalma sorunları ergenlik döneminden itibaren belirgin olarak görülmektedir. Her erkek cinsel hayatla tanıştığı zaman bazı kaçamaklar yapabilir. Gün geçtikçe bu bağımlılığa dur demediğiniz takdirde sizlere girmiş olduğunuz cinsel ilişkilerde erken boşalmanızı sağlar. Stres yapmak ve aşırı heyecan sonucunda gerçekleşmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir