Geciktirici Hap

Geç Boşaltan Haplar Sipariş Ver

Erkekleri Geç Boşaltan Haplar

Erken boşalma doktorların cinsel deneyimler sırasında erkek bireyde görülen vaktinden önce ve istemsiz şekilde yaşanan boşalma durumuna verdikleri klinik bir terimdir.

Genel itibari ile üç ayı aşkın bir süre bir insanın cinsellikle ilgili bu tarz erken boşalma sorunları yaşaması sonucu kişiye erken boşalma teşhisi konulabilir. Yani hayatının belirli bir döneminde tek bir kez erken boşalma yaşayan insanın hemen doktora koşması gerekmemektedir. Ancak bu durum üç ay sürekli devam ederse doktora başvurmalıdır.

Bazı erkekler erken boşalma sorununun yaşlandıkça doğal olarak arttığına inanmaktadırlar. Ancak yaş kendi başına erken boşalma sorunlarına neden olmaz. Neden yaşın yanı sıra diğer sağlık koşulları, ilaçlar ve yaşam biçimi gibi normal kan akışını değiştiren durumlardır.

Bu sağlık durumlarından bazıları erkekler yaşlandıkça daha sık olarak ortaya çıkmaya başlar. Her erkek boşalma fonksiyonunda bir değişim meydana geldiğini anlayabilir. Özellikle cinsel birleşme için gerekli şekilde sertleşme sağlayamamak, sertlik halinin devam ettirilmesinde zorluk çekmek, cinsel birleşme için yeterli olan ancak eskiye göre daha zayıf olan sertleşme süresi erken boşalma oluşumuna sebep olan en önemli etkenlerdir.

Sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak ve erkeklerde sıklıkla görülen erken boşalma problemine çözüm bulabilmek için geç boşaltan haplar, tablet biçiminde ek takviye ürünlere rastlamak mümkündür. Geç boşaltan haplar sayesinde daha hızlı, daha uzun, daha sağlam ereksiyon durumuna sahip olma ile birlikte daha uzun süreli cinsel birliktelik de yaşanmış olur.

Sonuç itibari ile geç boşaltan hap ürünleri düzenli şekilde kullanımları sayesinde bu sorundan muzdarip erkek bireylerin yanında cinsel ilişki yaşayacakları bayan bireyler de olumlu olarak etkilenmektedirler. Zira hiçbir bayan cinsel ilişkide doyuma ulaşmadan erkeğin boşalmasını istemez.

Geç boşaltan haplar cinsel ilişkiden 20 dakika kadar önce sıvı içecekle birlikte alınmalıdır. Alkol ile tüketilmesi tavsiye edilmediği gibi bu tarz durumlar geç boşaltan hap ürünlerinin etkisini de azaltabilir.

Sitemizden geç boşaltan hap sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme fırsatıyla en etkili geciktirici haplardan satın alarak cinsel birlikteliklerinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir