Geciktirici Hap

Erken Boşalmaya İlaç Hangisi? Geciktiren İlaçlar Hangileri

Erken boşalıyorum İlaç Eczane Satış

Erken boşalan erkekler için geciktirici İlaç tedavisi:

Erken boşalmanın tedavisi için kullanılan geciktirici ilaçlar arasında dopamin antagonistleri, antidepresanlar, anestezik etkili losyon ve kremler bulunmaktadır.Bu tür ilaçlar cinsel terapi ile birlikte kullanıldığında erken boşalmanın tedavisinde oldukça yüksek oranlarda başarı sağlanabilmektedir.Bunların yanında ileri düzeydeki erken boşalma problemlerinin de tedavisi için yeni ilaçlar geliştirilmeye devam etmektedir.

Erken boşalan erkekler için Durma-başlatma metodu:

Durma başlatma metodu cinsel terapide kullanılan bir tekniktir. Mastürbasyon yaparken penisinizi uyarır ancak boşalmadan hemen önce bu uyarıyı durdurursunuz. Boşalma hissi geçmeye başladığında penisinizi tekrar uyarır, ancak boşalmaya müsaade etmeden tekrar durdurursunuz. Bu egzersizi en az dört kez, tercihen beş-altı kez tekrarladıktan sonra boşalmaya izin verirsiniz.

Geciktirici Haplar

Erken boşalan erkekler için geciktirici haplar üretilmiştir. Sitemizde en etkili geciktirici haplardan sipariş verebilir kapıda ödeme yapabilirsiniz. Erken boşalıyorum ilaç eczane, erken boşalıyorum hangi ilacı kullanmalıyım diyorsanız sitemizde yer alan en iyi geciktirici ilaçlar arasından size uygun olanını seçerek sipariş vermeniz mümkün.

Cinsel Terapi:

Cinsel terapi teknikleri erken boşalmanın tedavisinde büyük bir başarı sağlamaktadır. Terapistiniz kendi başınıza veya partnerinizle birlikte yapacağınız ev ödevleri verir. Ancak çok erken boşalıyorsanız, başlangıçta herhangi bir egzersizin size uygun olmadığını bilmenizde fayda vardır.

Duyumlara Odaklanın:

Tek başınıza veya partnerinizle yapacağınız egzersizlerle, boşalma odağınızı cinsel bölgelerden tüm vücuda yayabilir, cinsel hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Erken boşalmada prezervatifin faydası :

Prezervatif kullanan erkekler, uyarı hissinin azalmasından şikayet etse de bu durum erken boşalmada bir avantaja dönüşebilir.

Erken boşalan erkekler ameliyat:

Bazı uzmanlar, penise giden sinir sisteminde ameliyatlar yaparak penis hassasiyetinin azaltılabileceğini belirtiyor. Bu yöntemin daha girişimsel olduğunu ve diğer metotlarla da başarılı sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir