Geciktirici Hap

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım?

Erken boşalma nedenlerinin en bilinen sebebi piskojenik olmasıdır. Günlük yaşam içerisinde dışarıdan alınan görü ve resimler beynimizde o an için cinsel duyuları harekete geçirmekte ve farkında olmadan yaşayacağımız cinsel ilişkide o anın önceliği ile ilişkinin başındaki süreyi kısaltabilmektedir.

Erken boşalıyorum hangi ilacı kullanmalıyım? diyen erkek sayısı oldukça fazladır. Erken boşalma tanımı süre değildir önemli olan boşalmanın kendi tarafından kontrol edilebilmesidir. Eğer sizin dışınızda kontrolsüz bir boşalma gerçekleşiyor ise bu erken boşalmadır bu durumdaki erkekler hemen paniğe kapılmakta ve yanlış yollara başvurmaktadırlar. Bunun en doğru tedavisi uzman doktorlar tarafından yardım almaktır.

Geciktirici haplar erken boşalmaya karşı çözümdür sağlık bakanlığı onaylı geciktirici haplar en büyük yardımcı ürünlerdir.

Cinsel orgazmı daha kaliteli ve uzun yaşamak için vücudun hazır olması gerekir bunun için aşağıdaki durumlarda ki normlar erken orgazmı yaşamanıza sebep olabilir.

a) Aceleye getirilen cinsel ilişkiler.
b) Para karşılığı yaşanılan süreli ilişkiler.
c) Belirli hastalıklara dayalı nedenler.
d) Cinsel deneyimi olmayan heyecanlı kişiler.
e) Aşırı stres sonrasında yapılan cinsel ilişkiler.
f) Yakalanma korkusu ile yapılan ilişkiler.

Erken boşalma süreye bağlı konuşmalar sonucunda duyulan ve kişinin kendi yaşadığı ile yaptığı ters empatide erken boşalma soruna neden olmaktadır. Bu örneğe baktığımızda her erkek erken boşalma korkusunu yaşayabilmektedir. Bu demektir ki bu bir hastalık değil psikolojik nedendir.

Cinsel ilişkinizi yaşarken öncelikli dikkat etmeniz gereken yukarıdaki cinsel ilişkiye elverişli olmayan durumların dışında boşalmanın sizin tarafınızdan kontrol edildiğine emin olunuz. Eğer kontrol sizde ise erken boşalma sorunu yaşamadığınızı bilmelisiniz. Ülkemizde cinsel deneyimin bir bilgi olmadan öğrenildiği gibi cinsel bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Her erkeğin cinsel bilgiye sahip olması gerekir, zira kadınların vajinal esnekliği, vajinal kasların penis üzerindeki hissedilebilirliği her iki taraf için değişmektedir.

Örnek olarak bakarsak sigara içen bir kişinin sigarayı bırakıp bir hafta sonra yaşadığı cinsel ilişkide alınacak his 2 kat artacaktır. Daha önceden cinsel uyarılma yaşamış bir beyin ile ilişkiye hazır olduğunu kanat getiren ve eve geldiğinde ilk düşündüğü bir ilişki yaşamak olduğunu planlamış bir kişinin neden erken bitti sorusunun da cevabı yukardaki örneğe çok yakındır aceleye getirilen ilişkilerde erken boşalma sorunu kaçınılmaz olabilir. Yaşayacağımız cinsel ilişkiden önce mutlaka ne yaptığımızı yada ne arzuladığımızı kendimize sormalı ve partnerinizle daha mutlu bir orgazm için karşılıklı konuşmanın fantazi kurmanın erken orgazmı gerileteceğini unutmayınız. Orgazmı uzun tutmanın bilinen çir çok tekniği vardır.

Uzun süreli ve her iki çiftinde mutlu bir orgazmı yaşaması en doğal hakkıdır ve bizimde bu yönde yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüz gıda takviyesini sizlere sunmamızın gerekçesi budur. Yorgun ve cinsel ilişkiye hazır olmadığınız anlarda yeterli enerjinizi tamamlamaya erken boşalmanın önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Erken boşalıyorum hangi ilacı kullanmalıyım? diye düşünmenize artık gerek yok. Sitemizde yer alan erken boşalma giderici geciktirici hap sipariş ederek cinsel yaşamda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir