Dapoxtin 30 Tablet Geciktirici ve Sertleştirici Hap Satın Al [Kapıda Ödeme]
0546 764 30 40
Dapoxtin 30 Tablet Geciktirici ve Sertleştirici Hap
Marka: Dapoxtin
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Fiyatı: 99TL


Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap

Erken boşalma cinsel yaşamda erkeklerin çoğunun karşısına çıkan en büyük sorun olmaktadır. Erken boşalma sorununa çözün olarak üretilmiş olan Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap kullanıcıları oldukça büyük kapasiteye sahiptir. Cinsel yaşamda uzun süreli hazlar yaşamanıza yardımcı olacak olan ürün partnerinize de orgazma ulaşacak zamanı sağlayacaktır. Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap etkileri kullanıcıları tarafından kanıtlanmış bir üründür.

Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap Kullanımı;

Hapın kullanımı normal haplarla aynıdır. Gün içerisinde bir adet kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Âdetin fazlalaşması ile etkide artış olmamaktadır. Ağız yolu ile bol su eşliğinde ürünün kullanımı gerçekleşmiş olacaktır. Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap kullanımı cinsel ilişkiden 1 saat önce yapılmalıdır.

Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap Etkileri;

Fantezi pencerenize yenilikler katabilmeniz için gerekli zamanı size sunacak olan hap kısa sürede etkisini gösterecektir. Dapoxtin Geciktirici ve Sertleştirici Hap cinsel aktivite anında boşalmanızı kontrol altına almanızı sağlamaktadır. Farklı hazlar ve farklı fanteziler yaşamanıza yardımcı olacak olan ürün partnerinize karşı sergilediğiniz duruşu değiştirecek.

    Ürün Değerlendirmeleri
  • Merhaba sipariş vericem dönüş yaparmısınızMustafa | Kayseri
  • Ürün Değerlendirmeleri
  • dapoksetin eczane fiyatı yüksek geldi. buradan sipariş verdimYusuf | Bursa
Puanınız